100% bezolejový, vysoko kvalitný stlačený vzduch

Srdcom kompresorov BOGE EO (Eccentric, oilfree) je jeden alebo viac špirálových kompresorov. Funguje to pomocou dvoch kompresorových skrutiek, z ktorých jeden je stacionárny, zatiaľ čo druhý sa otáča excentricky. Obe špirály sa vzájomne spájajú, ale nedotýkajú sa. Nasávaný vzduch je nepretržite tlačený do čoraz užšieho vnútorného priestoru a vytvára vysoko kvalitné stlačený vzduch bez pulzácií, 100% bez oleja. Vďaka dvojstupňovému dochladzovanie sa účinnosť ďalej zvyšuje. V prípade potreby vyššieho dodávaného množstva je možné do jednej skrine umiestniť až štyri kompresory.

V citlivých oblastiach, ako sú zubné ordinácie a kliniky, sa po mnoho rokov používa 100% bezolejový stlačený vzduch od spoločnosti BOGE. Naše špirálové kompresory boli vyvinuté špeciálne pre citlivé prostredia, kde sú bezpodmienečne nutné podmienky bez obsahu oleja. Rad EO navyše presvedčí svojím extrémne tichou prevádzkou s nízkymi vibráciami.

Prospekt - špirálové kompresory BOGE

5 ročná záruka BOGE

COMPRESSED GAS s.r.o.

Bošianska cesta 1127 /19
956 33 Chynorany

pobočky Stupava a Prešov

info@boge.sk

Otváracie hodiny:
7:00 - 16:30 pondelok - piatok

odkaz

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie