BOGE Duotherm - rekuperácia tepla z kompresorov BOGE

Vďaka nášmu externému spätnému získavanie tepla získajú naši zákazníci zo svojich kompresorov maximum - až 72 percent použitej energie je spätne využije a je k dispozícii pre iné oblasti použitia. Nové, ale aj staršie stroje možno ľahko dovybaviť BOGE Duotherm. To enormne zlepšuje ich energetickú účinnosť.

BOGE Duotherm - rekuperácia tepla z kompresorov BOGE

Šetrite energiu rôznymi spôsobmi

BOGE Duotherm je k dispozícii v piatich verziách, a to pre skrutkové kompresory so vstrekovaním oleja medzi 7,5 a 110 kW. Môže byť vybavený alebo dovybavený tiež kompresory iných výrobcov.

Jednoducho uložený na najmenšom priestore

BOGE Duotherm nevyžaduje žiadnu ďalšiu energiu a je jednoducho pripojený k olejovému okruhu kompresora. Vďaka svojej kompaktnej konštrukcii naše externé rekuperácia tepla zaberá málo miesta: skromný 700 x 700 x 380 mm. Na želanie je k dispozícii olejová vaňa (700 x 900 mm).

Teplo, ktoré sa oplatí

Okrem optimálnej energetickej účinnosti ponúka externý rekuperácia tepla tiež veľký potenciál úspor: kompresor s výkonom 110 kW dosahuje úspory nákladov na vykurovanie vo výške približne 10 000 eur s 960 prevádzkovými hodinami za rok. Investície do externého rekuperácia tepla sa mnohých zákazníkom po krátkej dobe oplatí.

5 ročná záruka BOGE

COMPRESSED GAS s.r.o.

Bošianska cesta 1127 /19
956 33 Chynorany

pobočky Stupava a Prešov

info@boge.sk

Otváracie hodiny:
7:00 - 16:30 pondelok - piatok

odkaz

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie