Filter stlačeného vzduchu BOGE

Filtre tlakového vzduchu BOGE

Jednoduché filtre stlačeného vzduchu odstraňujú zo stlačeného vzduchu pevné nečistoty až do veľkosti častíc približne 3 mikrometrov, pričom odfiltrujú len veľmi malé množstvo oleja a vlhkosti. Filtre stlačeného vzduchu, ktoré sa používajú ako predfiltre, uvoľňujú vysoko výkonné filtre a sušičky, keď je vzduch veľmi prašný. Ak sú požiadavky na kvalitu stlačeného vzduchu nízke, možno upustiť od jemnejších filtrov.

Predfiltr na stlačený vzduch fungujú na princípe povrchové filtrácie s efektom čistého sita. Veľkosť pórov označuje veľkosť častíc, ktoré možno práve odfiltrovať. Kontaminanty zostávajú iba na vonkajšom povrchu filtračných prvkov stlačeného vzduchu. Ďalšími typmi filtrov stlačeného vzduchu sú mikrofiltrami, filtre s aktívnym uhlím, adsorbéry s aktívnym uhlím a sterilné filtre - so svojimi špecifickými funkciami je možné použiť v závislosti od požiadaviek na kvalitu stlačeného vzduchu.

Filter stlačeného vzduchu BOGE

5 ročná záruka BOGE

COMPRESSED GAS s.r.o.

Bošianska cesta 1127 /19
956 33 Chynorany

pobočky Stupava a Prešov

info@boge.sk

Otváracie hodiny:
7:00 - 16:30 pondelok - piatok

odkaz

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie