Nádrž na stlačený vzduch

Nádrže na stlačený vzduch sú dôležitou súčasťou každého systému stlačeného vzduchu. Ako nárazník medzi generátorom stlačeného vzduchu a spotrebiteľom zabezpečujú nádrže na stlačený vzduch konštantný prevádzkový tlak a efektívna prevádzka kompresorových staníc, ak sú dostatočne dimenzované. Nádrže na stlačený vzduch sú dimenzované podľa dodávaného objemu kompresora, riadiaceho systému a spotreby stlačeného vzduchu.

Nádrže na stlačený vzduch sú natreté alebo pozinkované, aby boli chránené proti korózii. Sú k dispozícii ležiace alebo stojace vo veľkostiach od 50 do 10 000 litrov. Nádrže na stlačený vzduch BOGE spĺňajú prísne normy z hľadiska dizajnu a výroby, čo umožňuje maximálne testovacie cykly.

Pre nádrže na stlačený vzduch platí vyhláška o tlakových nádobách, tlakových nádobách a plniacich systémoch (DruckbehV), rovnako ako technické pravidlá pre vyhlášku o tlakových nádobách (TRB) a norma DIN EN. Predpisy o prevencii úrazov (UVV) sú povinnými zákonnými ustanoveniami, a preto je potrebné ich dodržiavať. Prevádzkovatelia nádrží na stlačený vzduch sú povinní informovať sa o najnovších predpisoch o prevencii nehôd.

5 ročná záruka BOGE

COMPRESSED GAS s.r.o.

Bošianska cesta 1127 /19
956 33 Chynorany

pobočky Stupava a Prešov

info@boge.sk

Otváracie hodiny:
7:00 - 16:30 pondelok - piatok

odkaz

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie