Menu

Odlučovač oleja a vody z kondenzátu BOGE

Odlučovač oleja a vody sa skladá z týchto častí

1 = vstup kondenzátu
2 = pretlaková komora
3 = zberač nečistôt
4 = prepadové potrubie
5 = indikátor úrovne
6 = predfilter
7 = adsorpčné filter
8 = výstup vody
9 = prepad oleja, výškovo nastaviteľný
10 = vzorkovacej ventil


Odlučovač oleja a vody je vhodný k úprave kondenzátov, ku ktorým dochádza pri kompresii, pomocou skrutkových kompresorov s chladením vstrekovaním oleja a 1 a 2stupňových piestových kompresorov.

Odlučovač oleja a vody bez problémov oddeľuje kondenzát od piestových a skrutkových kompresorov, ak sú použité oleje, ktoré neemulgují.

funkcie

 • Kondenzát obsahujúce olej sa privádza do pretlakovej komory odlučovača oleja a vody. Tam je pretlak znížený bez turbulencií v oddeľovací nádobe. Nečistoty nesené kondenzátom sa zhromažďujú vo vyberateľné nádobe na zhromažďovanie nečistôt.
 • V separačný nádrži sa olej usadzuje na povrchu kvôli svojej nižšej mernej hustote. Olej je vedený do zbernej nádoby na olej výškovo nastaviteľným prepadom oleja a je k dispozícii na likvidáciu.
 • predčistenia kondenzát preteká predfiltrom, ktorý odfiltruje zostávajúce kvapôčky oleja. Fáza adsorpčného filtra potom viaže poslednú časť oleja.

  Poznámka

  Všetky systémy odlučovanie oleja a vody sú systémy úpravy vody a vyžadujú schválenie zákonom. Odlučovač oleja a vody by mal mať značku typového schválenia. To eliminuje časovo náročný a nákladný proces schvaľovania. Úplne postačuje jednoduchá registrácia na príslušnom vodohospodárskeho úradu.

  Vlastnosti

  • Týždenný test filtra.
  • Vzorka kondenzátu sa porovná s referenčnou kvapalinou. Po dosiahnutí povolenej oblačnosti je nutná výmena filtra.
  • Žiadne oddeľovanie emulziou olej-voda.
  • U týchto stabilných emulzií je nutné špeciálne spracovanie pomocou systémov štiepenie emulzií.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo