Riadenie a ovládanie zariadení stlačeného vzduchu

Pri riadení systému sa rozlišuje medzi priamym ovládaním stroja, nadradeným ovládaním a diaľkovým monitorovaním. Koncept riadenie a monitorovanie BOGE je založený na rôznych potrebách užívateľov stlačeného vzduchu na mieste s cieľom dosiahnuť čo najvyššiu účinnosť. Pre efektívne riadenie stroja boli vyvinuté oleja BASIC, RATIO a FOCUS pre olejom mazané kompresory. PRIME je najnovšia generácia riadenia účinnosti pre bezolejové skrutkové kompresory: Podsvietený LC displej s obyčajným textom zobrazuje hlásenie porúch / údržby, prevádzkové stavy a všetky prevádzkové parametre na troch hlavných displejoch.

V automatickej sieti prevezme trinity riadenie až troch kompresorov rôznych veľkostí a typov. airtelligence previs 2.0 konfiguruje systémy s predvídavosťou pre maximálnu možnú ekonomickú efektivitu a sleduje všetky funkcie. Toto je efektívne riadenie systému až pre 16 kompresorov v sieti.

Airtelligence previs 2.0 je riadenie siete závislé na spotrebe až pre 16 kompresorov a 8 ďalších pripojovacích modulov príslušenstvo, pre ďalších 16 externých analógových senzorov a navyše 24 externých digitálnych vstupov. To znamená, že účinnosť možno kontrolovať priamo pomocou jasných reprezentáciou.

BOGE airstatus kombinuje štyri úlohy riadenia systému stlačeného vzduchu v jednom zariadení: chybové hlásenia, vzdialené načítanie dát, ukladanie dát, webová vizualizácia. Airstatus tiež jednoducho a spoľahlivo sleduje vzdialenej alebo zle prístupné kompresory, decentralizované komponenty spracovanie alebo odtoky kondenzátu.

5 ročná záruka BOGE

COMPRESSED GAS s.r.o.

Bošianska cesta 1127 /19
956 33 Chynorany

pobočky Stupava a Prešov

info@boge.sk

Otváracie hodiny:
7:00 - 16:30 pondelok - piatok

odkaz

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie