Riadenie stlačeného vzduchu ako nikdy predtým- airtelligence provis 3

Ovládát libovolný počet kompresorů a komponentů? Spravovat neomezený počet sítí stlačeného vzduchu? Vyvolání dat stroje kdykoli a kdekoli? Žádný problém! Náš nový integrovaný řídicí systém airtelligence provis 3 jde nad rámec všech standardů, které dříve platily pro správu stlačeného vzduchu.


Ovládať ľubovoľný počet kompresorov a komponentov? Spravovať neobmedzený počet sietí stlačeného vzduchu? Vyvolanie dát stroja kedykoľvek a kdekoľvek? Žiadny problém! Náš nový integrovaný riadiaci systém airtelligence previs 3 ide nad rámec všetkých štandardov, ktoré predtým platili pre správu stlačeného vzduchu.

Nová generácia ovládacích prvkov je neobmedzená, flexibilné a intuitívne. To znamená: hardware a software sú dimenzované tak, aby bolo možné pripojiť a zapnúť neobmedzený počet kompresorov a komponentov.

Ethernet ako komunikačný štandard umožňuje súčasnú komunikáciu medzi niekoľkými účastníkmi. Vďaka OPC UA je integrácia zariadení tretích strán možná bez problémov a je tiež bezpečná a spoľahlivá. Vďaka tomu je správa stlačeného vzduchu jednoduchšie a intuitívnejšie ako kedy predtým. Airtelligence previs 3 je teraz k dispozícii. Bližšie informácie o riadení BOGE Provis 3 nájdete tu.

5 ročná záruka BOGE

COMPRESSED GAS s.r.o.

Bošianska cesta 1127 /19
956 33 Chynorany

pobočky Stupava a Prešov

info@boge.sk

Otváracie hodiny:
7:00 - 16:30 pondelok - piatok

odkaz

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie