Stupeň kompresora BOGE

Stupeň kompresora BOGE je najúčinnejší, aký sme kedy nainštalovali - vývoj od našej spoločnosti. Za týmto účelom vyvinuli naši inžinieri špeciálne pre skrutkový rotorový profil 5: 6.

Stupeň kompresora BOGE

Výroba prebieha v našom závode v Großenhain blízkosti Drážďan, tj. Nemecké strojárstvo a Made in Germany v tej najčistejšej podobe.

Stupeň kompresora BOGE kombinuje účinnosť s ticho bežiacimi stupňami a trvanlivosťou. Umožňujú to jednotlivé inovatívne technologické komponenty vyvinuté vlastnými silami:

  • Vďaka inovatívnym rotorom s piatimi zuby na hlavnom rotora a šiestich na sekundárnom rotora je medzi komorami len nepatrný diferenčný tlak.
  • Minimálne straty výkonu vďaka hodvábne hladkému chodu valcovanie a optimálnu konštrukciu rozsahov výkonu.
  • Axiálna sanie zaručuje vyššiu objemovú účinnosť.
  • Pomerne výrazne nižšiu rýchlosť otáčania predlžuje životnosť a znižuje nielen objem, ale aj vibrácie a oscilácie - a tým straty účinnosti spôsobené striekaním.
  • Strata účinnosti je minimalizovaná najmenšími výrobnými toleranciami a teda veľmi malým vyfukovacím otvorom.
  • Životnosť: Vysoko kvalitné ložiská sú volené čo najväčšie. Z matematického hľadiska to vedie k životnosti ložiska, ktorá je približne dvakrát tak dlhá ako predtým.

    Stupeň kompresora BOGE- Prospekt

5 ročná záruka BOGE

COMPRESSED GAS s.r.o.

Bošianska cesta 1127 /19
956 33 Chynorany

pobočky Stupava a Prešov

info@boge.sk

Otváracie hodiny:
7:00 - 16:30 pondelok - piatok

odkaz

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie