Všestranný servis stlačeného vzduchu BOGE

servis kompresoru boge


odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Naše služby v oblasti stlačeného vzduchu siahajú od technickej podpory v prípade núdze, cez balíčky údržby a záruk, rovnako ako rôzne možnosti financovania až po diagnostické nástroje pre efektívnu správu stlačeného vzduchu. Princípom našej služby BOGE je dizajn založený na potrebách prispôsobený vášmu príslušnému profilu požiadaviek. Môžete dokonca delegovať celú správu a optimalizáciu vášho systému stlačeného vzduchu na naše kvalifikovaných zamestnancov.

Služba, ktorá si zaslúži svoje meno: Služba BOGE vám ponúka možnosť plne sa sústrediť na svoju prácu. Nemusíte mať na pamäti, ak je prítomný ďalší termín obhliadky Vášho systému stlačeného vzduchu. Nemusíte sa starať o pravidelnú údržbu a dokumentácie. Nemusíte čakať neočakávané náklady. Jediná vec, ktorú môžete urobiť, je prehovoriť sa s nami o Vašich požiadaviek a budeme rozvíjať vhodný balík služieb pre Vás.

Naša zásada servis: Vyrobené pre individuálne požiadavky. Stavať rôzne balíčky služieb, väčšinou na seba: Takmer všetky služby balíčka inšpekcie sú zahrnuté v balíčku údržby. Balíček údržby prémia opäť zahŕňa služby balíčka údržby. A konečne, ponúka plný balík služieb najväčší rozsah. Tak to je pre vás ľahké optimálne zabezpečiť v každom ohľade. V tomto prípade je, že čím rozsiahlejšie sú dohody o služby, väčšiu bezpečnosť a úľava pre vás ako prevádzkovateľa systému stlačeného vzduchu.

5 ročná záruka BOGE

COMPRESSED GAS s.r.o.

Bošianska cesta 1127 /19
956 33 Chynorany

pobočky Stupava a Prešov

info@boge.sk

Otváracie hodiny:
7:00 - 16:30 pondelok - piatok

odkaz

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie