Menu

Bezolejové piestové kompresory rady BOGE PO

Piestové kompresory novej bezolejové radu PO zaručujú minimálne opotrebenie, optimálna prístupnosť a extrémne kompaktný dizajn. Naša rada PO kombinuje dlhú životnosť s vysokým výkonovým potenciálom. S jeho pomocou sme vyvinuli vysoko účinné, nenáročné na údržbu a kompaktné kompresory s nízkou hlučnosťou. Vďaka konceptu modulárneho dizajnu je možné implementovať rôzne varianty a varianty špecifické pre cieľové skupiny.

Bezolejové piestové kompresory rady BOGE PO

Stlačený vzduch úplne bez oleja

Citlivá priemyselné odvetvia a oblasti, v ktorých je stlačený vzduch úplne bez oleja zásadnou výhodou našej neustálej optimalizácie detailov. Úplné vzdanie sa chladiacej kvapaliny v celom kompresnom systéme radu PO umožňuje generovanie stlačeného vzduchu úplne bez oleja. Alternatíva k chladiacej kvapaline: špeciálne potiahnuté piesty a piestne krúžky. Okrem toho sa používajú špeciálne vyvinuté vložky valcov a hermeticky uzavretá ložiská.

Ďalšie výhody rady BOGE PO sú:

 • Úzky strih a kompaktná ľahká konštrukcia ponúkajú širokú škálu možných použitie.
 • Ľahký a uzavretý digestor chladiaceho vzduchu z tepelne odolného plastu ABS prispieva k vyššej bezpečnosti práce. Už spĺňa normu EN 1012-1 "Bezpečnostné požiadavky na kompresory".
 • Vďaka konštrukcii, ktorá je trvalo zameraná na nízke opotrebenie, sú kompresory takmer bezúdržbové. Napríklad nízka rýchlosť piestu 3 m / s minimalizuje vibrácie a vedie tak k nízkej teplote a menšiemu opotrebovaniu. Piesty a valce ťaží z tohto vývoja a majú dlhšiu životnosť
 • Rad PO spĺňa požiadavky smernice RoHS (2002/95 / ES). *
 • * RoHS = Obmedzenie (použitie určitých) nebezpečných látok; Nemecky: "Obmedzenie (používanie určitých) nebezpečných látok"
 • 28 rôznych vzduchových kompresorov pre individuálne požiadavky

  V rámci série PO máte k dispozícii celkom 28 rôznych variantov. Štyri príklady sú:

  • PO 8 L: "PO" znamená "Piston oilfree" a "L" znamená "Line". Táto základná jednotka je bezolejový piestový kompresor s priamym spriahnutím a výkonom motora osem koní.
  • PO 8 LR: Tento kompresor má samostatný zásobník na stlačený vzduch ( "R" = prijímač).
  • PO 8 LDR: Jedná sa o bezolejový piestový kompresor v kombinácii s nádržou na stlačený vzduch a sušičkou (v tomto prípade "D" znamená "sušička").
  • PO 8 LTR: Tento kompresor je dvojitý systém ( "T" = "Twin") so samostatným zásobníkom.

   Varianty radu PO v rôznych priemyselných odvetviach

   Typická priemyselné odvetvia, v ktorých sa používajú naše bezolejové piestové kompresory, sú:

   • Lekársky a farmaceutický priemysel spolieha na stlačený vzduch s našou kvalitou BOGE už mnoho rokov.
   • V remeselných a lakovniach musia stlačený vzduch spĺňať najvyššie štandardy kvality a byť úplne bez oleja.
   • V potravinárskom priemysle napr. Presne koordinované množstvo stlačeného vzduchu potrebné pre plniace procesy.
   • Pri úprave vody sa používa úplne bezolejový stlačený vzduch, napr. Podporovať tvorbu baktérií "prebublávaním" vzduchu.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo