Menu

Oprava a servis kompresorov BOGE vrátane príslušenstva kompresorových staníc

Služba, ktorá si zaslúži svoje meno: Služba BOGE vám ponúka možnosť plne sa sústrediť na svoju prácu. Nemusíte mať na pamäti, ak je prítomný ďalší termín obhliadky Vášho systému stlačeného vzduchu. Nemusíte sa starať o pravidelnú údržbu a dokumentácie. Nemusíte čakať neočakávané náklady. Jediná vec, ktorú môžete urobiť, je porozprávať sa s nami o Vašich požiadaviek a budeme rozvíjať vhodný balík služieb pre Vás.

Naša zásada servis: Vyrobené pre individuálne požiadavky. Stavať rôzne balíčky služieb, väčšinou na seba: Takmer všetky služby balíčku inšpekcie sú zahrnuté v balíčku údržby. Balíček údržby prémia opäť zahŕňa služby balíčka údržby. A konečne, ponúka plný balík služieb najväčší rozsah. Tak to je pre vás ľahké optimálne zabezpečiť v každom ohľade. V tomto prípade je, že čím rozsiahlejšie sú dohody o služby, väčšiu bezpečnosť a úľava pre vás ako prevádzkovateľa systému stlačeného vzduchu.

Školenia BOGE

Je pre nás dôležitá najvyššia kvalita služieb. S našimi vlastnými zamestnancami aj s našimi partnermi. Aby sme to zaistili, usporadúvajú sa v našej akadémii stlačeného vzduchu neustále semináre, predajné a technické školenia o stlačenom vzduchu. Ponúkame tiež konkrétne odborné semináre na témy týkajúce sa efektívneho riadenia stlačeného vzduchu.

Čítajte viac

Vždy o krok napred so špecializovanými seminármi BOGE

Na seminároch naši odborníci pravidelne poskytujú informácie o účinných stratégiách pre zvýšenie účinnosti výroby stlačeného vzduchu. Napríklad na odbornom seminári "Efektívna správa stlačeného vzduchu" sa z užívateľského hľadiska naučíte, ako možno systém stlačeného vzduchu optimálne prevádzkovať. Tieto semináre sú zamerané na všetkých prevádzkovateľov systémov stlačeného vzduchu, všetky osoby zodpovedné za stlačený vzduch v spoločnosti, prevádzkové manažérov a technické manažérov, energetickej manažérov, zainteresované plánovača a inžinierov.

Čítajte viac

Mobilná služba BOGE

Vďaka našim kvalifikovaným špecialistom Existujú vo Vašom okolí kompetentné kontaktnej osoby pre všetky technické záležitosti.

Čítajte viac

Servis tlakového vzduchu

Vďaka rozsiahlemu sortimentu je služba stlačeného vzduchu BOGE tak efektívne, ako si zákazníci želajú. Technické výhody produktov, ich spoľahlivosť a hospodárnosť sú známe a oceňované na celom svete. Servis stlačeného vzduchu zahŕňa údržbu s dohodou o opravách aj údržbu na základe paušálneho servisného poplatku a pravidelné kontroly.

Cairplan BOGE umožňuje predĺženie továrenské záruky až na päť rokov. Všestranný bezstarostný balík v službe stlačeného vzduchu je k dispozícii so zárukou odozvy a dostupnosti. Kvalifikovaní servisní technici BOGE zaručujú inštaláciu a uvedenie do prevádzky nových systémov stlačeného vzduchu.

Čítajte viac

Spoľahlivý servis stlačeného vzduchu vďaka certifikácii BOGE

V našej akadémii školíme vlastných zamestnancov aj servisné zamestnanca našich partnerov, predajcov a zákazníkov. Po úspešnej účasti na našich seminároch o stlačenom vzduchu sú absolventi certifikovaní ako servisný technici BOGE. Aby certifikáciu zostala v platnosti, musí servisný zamestnanci pravidelne obnovovať svoje odborné znalosti v našom internom školiacom stredisku. Iba tak je možné vykonávať údržbu kompresorov a systémov BOGE a zaručiť maximálnu ekonomickú účinnosť a prevádzkovú spoľahlivosť.

Čítajte viac

Predaj náhradných dielov BOGE

Ak sú nutné opravy, mali by ste vždy používať kvalitné výrobky BOGE. Iba pri použití týchto originálnych dielov je zaručená obvyklá efektívna a spoľahlivá výroba stlačeného vzduchu z vašich kompresorov BOGE a tiež ich hodnotová bezpečnosť.

Čítajte viac

Požičovňa skrutkových kompresorov

Pomocou našich požičovní môžete preklenúť obdobie, kedy je zvýšený požiadavka na stlačený vzduch. To je užitočné v prípade neočakávaných špičiek v dopyte alebo zlyhanie niektorého z vašich vlastných kompresorov. Obvykle vysoké štandardy kvality BOGE platí aj pre naše použité požičovne - okrem rôznych kompresorov je pre vás k dispozícii široká škála vysoko výkonných komponentov stlačeného vzduchu. Pred prenájmom sú všetky stroje starostlivo pripravené a skontrolované - na to vám poskytujeme záruku. Navštívte našu predajňu použitých strojov

Čítajte viac

Všestranný servis stlačeného vzduchu BOGE

servis kompresoru boge


odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Naše služby v oblasti stlačeného vzduchu siahajú od technickej podpory v prípade núdze, cez balíčky údržby a záruk, rovnako ako rôzne možnosti financovania až po diagnostické nástroje pre efektívnu správu stlačeného vzduchu. Princípom našej služby BOGE je dizajn založený na potrebách prispôsobený vášmu príslušnému profilu požiadaviek. Môžete dokonca delegovať celú správu a optimalizáciu vášho systému stlačeného vzduchu na naše kvalifikovaných zamestnancov.

Služba, ktorá si zaslúži svoje meno: Služba BOGE vám ponúka možnosť plne sa sústrediť na svoju prácu. Nemusíte mať na pamäti, ak je prítomný ďalší termín obhliadky Vášho systému stlačeného vzduchu. Nemusíte sa starať o pravidelnú údržbu a dokumentácie. Nemusíte čakať neočakávané náklady. Jediná vec, ktorú môžete urobiť, je prehovoriť sa s nami o Vašich požiadaviek a budeme rozvíjať vhodný balík služieb pre Vás.

Naša zásada servis: Vyrobené pre individuálne požiadavky. Stavať rôzne balíčky služieb, väčšinou na seba: Takmer všetky služby balíčka inšpekcie sú zahrnuté v balíčku údržby. Balíček údržby prémia opäť zahŕňa služby balíčka údržby. A konečne, ponúka plný balík služieb najväčší rozsah. Tak to je pre vás ľahké optimálne zabezpečiť v každom ohľade. V tomto prípade je, že čím rozsiahlejšie sú dohody o služby, väčšiu bezpečnosť a úľava pre vás ako prevádzkovateľa systému stlačeného vzduchu.

Čítajte viac

Mám záujem o vypracovanie cenovej ponuky

Kontrolný kód

i

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo