Menu

BOGE connect inteligentná správa stlačeného vzduchu

Rozhranie BOGE Connect -pripojenie kompresorov od iných výrobcov

Brána pre pripojenie BOGE má veľké množstvo rozhraní, ktoré umožňujú pripojenie nielen strojov BOGE, ale tiež kompresorov od iných výrobcov. Aj staršie modely s ovládaním stroja alebo bez neho možno na portáli ručne vytvoriť a spravovať ako "digitálny dvojča".

Čítajte viac

Všetko pre väčšiu efektivitu kompresora - zlepšovanie účinnosti kompresorov

Všetko pre väčšiu efektivitu


Vďaka nepretržitému monitorovaniu a vizualizáciu všetkých dôležitých prevádzkových parametrov je možné v ranej fáze detekovať nielen abnormality v správaní stroja. Na základe získaných údajov možno tiež ukázať optimalizačné potenciály, ktoré vedú k neustálemu zlepšovaniu efektívnosti ...

... aktivujte systém stlačeného vzduchu. A proaktívnej údržba vašich strojov minimalizuje riziko zlyhania a prestojov!

Čítajte viac

Integrovaný zo závodu zadarmo- BOGE pripojenie

Integrovaný zo závodu zadarmo
BOGE pripojenie

Naša prémiové kompresory od 45 kW vyššie sú štandardne vybavené technológiou BOGE connect. Aj v základnej verzii majú širokú škálu inštalácie a výstražných funkcií - bez príplatku.

To najlepšie: Dokonca aj staršie modely s ovládaním stroja alebo bez neho a kompresory iných výrobcov môžu ťažiť z digitálneho súboru stroja vďaka pripojenie BOGE!

Čítajte viac

Dostupné odkiaľkoľvek - BOGE Connect pripojenia - Vzdialený prístup pre kompresory

Dostupné odkiaľkoľvek
BOGE pripojenie

Servisný technik je okamžite na obrázku cez portál BOGE connect pri najmenšom náznaku problému so strojom. Ak ste súhlasili s funkciou "Vzdialený prístup", je možné k systému pristupovať vzdialene a v reálnom čase, napríklad za účelom zmeny parametrov alebo vykonanie aktualizácie softvéru.

BOGE connect tiež zjednodušuje plánovanie servisných volaní: ešte pred termínom údržby dostane zodpovedný servisný pracovník oznámenia push, aby mohol včas pripraviť ponuku údržby, objednať náhradné diely a dohovoriť schôdzku.

Čítajte viac

Rýchle, jednoduché a predovšetkým bezpapierové uvádzanie systémov BOGE do prevádzky

Kompletne zdokumentované
QR kód

Rýchle, jednoduché a predovšetkým bezpapierové - takto funguje uvádzanie systémov do prevádzky, keď sa jedná o pripojení BOGE connect. Aplikácia BOGE connect naskenuje QR kód a okamžite poskytne digitálne všetky relevantné dáta. Tým sa vytvorí digitálny, štandardizovaný protokol uvedenia do prevádzky ...

... ktorý je okamžite k dispozícii všetkým zúčastneným (pracovníci v teréne a kancelárii, servis, podpora, koncoví zákazníci). Vďaka nepretržitému monitorovaniu kompresorov a dokumentáciu zaťaženia a doby nečinnosti umožňuje BOGE connect tiež vyhodnotenie zodpovedajúce spotreby energie v súlade s normou ISO 50001. Či už sa jedná o zmeny stroja, intervaly údržby alebo prevádzkové parametre - všetko je uložené v digitálnom súbore stroja.

Čítajte viac

Výhody BOGE CONECT pripojenia

Výhody na prvý pohľad BOGE pripojenie ... umožňuje komplexné monitorovanie stroja na všetkých mobilných zariadeniach sprevádza kompresory po celú dobu ich životnosti kontroluje monitorovanie, údržbu a optimalizáciu strojov na základe získaných údajov automaticky generuje návrhy na optimalizáciu uvedenie do prevádzky, servis a všetky zmeny na stroji v digitálnom súbore je integrovaný do kompresorov BOGE> 45 kW zo závodu bez príplatku a je obvykle kombinovaný s päťročnou zárukou možno dovybaviť existujúcimi strojmi

Čítajte viac

BOGE connect ... uľahčuje veľa vecí

BOGE connect inteligentná správa stlačeného vzduchuBOGE connect dokazuje, že digitálne transformácia zvyšuje efektivitu počas uvádzania do prevádzky a servisu, znižuje prevádzkové náklady a umožňuje nové "SMART služby", ako je B. Vytvorte "Prediktívne údržbu". To vytvára udržateľné konkurenčné výhody - pre našich zákazníkov i pre nás a našich partnerov. Pretože od automatického uvedenia do prevádzky pomocou QR kódu až po optimalizáciu účinnosti podporovanú dátami - vďaka BOGE connect sú vaše kompresory vhodné pre budúcnosť! Táto priekopnícka možnosť služby umožňuje inteligentnú správu stlačeného vzduchu, ktorý odomkne plný potenciál Priemyslu 4.0.

Čítajte viac

Mám záujem o vypracovanie cenovej ponuky

Kontrolný kód

i

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo