Menu

Balíčky služieb šité na mieru

V závislosti na vašich potrebách si môžete rezervovať jednu z našich štyroch konkrétnych ponúk služieb. Tie sa rozširujú na kompletnú správu stlačeného vzduchu, samozrejme našimi kvalifikovanými odborníkmi, vrátane záruky až na desať rokov.

Inšpekcia BOGE

Tento balík vám ponúka spoľahlivosť a zabezpečenie. Naši špecialisti každé tri mesiace vykonávajú kontrolu - ich cestovné a pracovná doba je už zahrnutá. Preto máte pravidelný prehľad o stave vášho systému stlačeného vzduchu. Ak sú potrebné údržbárske alebo opravárenské práce, budú vykonané za samostatný poplatok v samostatnom termíne alebo okamžite.

Údržba BOGE

Tento balík vám ponúka nákladovo efektívne uvedenie do prevádzky našimi špecialistami. Taktiež vykonávame údržbu vášho systému stlačeného vzduchu každých 3000 prevádzkových hodín, najmenej však raz ročne. Voliteľne možno drobné opravy vykonať okamžite na mieste.

Prémiová údržba

Tento balík zahŕňa všetky údržbárske práce vrátane všetkých dielov opotrebeniu a údržby s následným protokolom o údržbe. Likvidácia prevádzkových materiálov a starých dielov je už súčasťou balenia. Poskytujeme vám zľavu na náhradné diely. K údržbe používame iba naše kairpaky BOGE - tj. Originálne diely a balíčky údržby. Certifikovaný technik BOGE vám tiež poskytne okamžitý servis na mieste v prípade núdze, bez toho aby vznikol samostatný paušál. S našou prémiovú údržbou máte nárok na 24-mesačnú záruku na váš systém stlačeného vzduchu BOGE. V prípade potreby môžeme za jednorazový príplatok použiť aj BOGE airstatus k vzdialenému monitorovanie vášho systému na účely transparentnej správy systému.

Kompletný servis

Náš kompletný servisný balíček pokrýva všetky práce na vašom systéme stlačeného vzduchu bez výnimky - náhradné a údržbové diely aj uvedenie vášho systému do prevádzky sú už zahrnuté. Zaručujeme tiež doby odozvy na všetky opravy do 24 hodín. Na želanie môžeme váš systém vybaviť aj systémom BOGE airstatus. S týmto nástrojom máte vždy indikátor poruchy, dátový dotaz v reálnom čase, dátovú pamäť a webovú vizualizáciu. Máte tiež možnosť zobraziť tieto dáta prostredníctvom aplikácie BOGE na smartphonu alebo tabletu, bez ohľadu na miesto.

Mám záujem o vypracovanie cenovej ponuky

Kontrolný kód

i

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo