Nízkotlakový turbokompresor BOGE LPT 150 S - najvyššiu účinnosť pre nízke tlaky

S novým nízkotlakovým turbokompresorom LPT 150 došlo k výraznému pokroku v oblasti nízkeho tlaku: kým prevádzkové náklady klesajú, technológia turbodúchadla s nízkymi nárokmi na údržbu a nízkym opotrebením poskytuje stabilné stlačený vzduch bez oleja medzi 2 a 4 Barg.

Nízkotlakový turbokompresor BOGE LPT 150 S - najvyššiu účinnosť pre nízke tlaky

Aby bolo možné ponúknuť úplne bezolejový kompresný systém, má aj hnací hriadeľ nízkotlakových turbokompresorov od spoločnosti BOGE vzduchová ložiská. Verní heslu: tam, kde v ňom nie je žiadny olej, žiadny nemôže uniknúť. Pretože nízkotlaková turbo technológia vyžaduje tiež podstatne menej komponentov, možno dosiahnuť veľmi ekonomicky stabilných tlakov medzi 2 a 4 Barg - či už pre chladenie stlačeným vzduchom, pre odfukovanie triesok alebo pre prebublávania kyslíkom.

Nízkotlakový turbokompresor bezolejový, priamo spojený

výhody

Drasticky znížené prevádzkové náklady. Najvyššia trieda čistoty. Intuitívne prevádzku. Nízka hladina akustického tlaku. vynikajúci pohon

 

TURBOkompresor BOGE- Prospekt

5 ročná záruka BOGE

COMPRESSED GAS s.r.o.

Bošianska cesta 1127 /19
956 33 Chynorany

pobočky Stupava a Prešov

info@boge.sk

Otváracie hodiny:
7:00 - 16:30 pondelok - piatok

odkaz

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie