SERVIS budúcnosti - už dnes pre vás realitou

Čo keby sa váš kompresor stále zlepšoval v prevádzke a jeho životnosť by sa mohla výrazne predĺžiť? Čo keby sme mohli zaviesť technický vývoj a rýchlo reagovať na zmeny vašich požiadaviek? Čo keby to bolo pre vás možné bez ďalších nákladov?

Táto vízia má názov: Program neustáleho zlepšovania BOGE.

Na základe zhromaždených údajov a vykonaných analýz sú vyvinutá vylepšenia komponentov, ktorá vám, zákazníkovi, sú jednotlivo ponúknutá na inštaláciu. Po opätovnom uvedení optimalizované stanice stlačeného vzduchu do prevádzky sa vykoná podrobná analýza vašich skutočných úspor energie. Nový cyklus BOGE CIP začína uvedením do prevádzky.

Výsledok: najefektívnejší prevádzku vašej stanice stlačeného vzduchu po celú dobu jej životnosti.

Vrchol pre vás: žiadne ďalšie náklady!

Inštalácia aktualizácie softvéru alebo hardvéru je pre vás bezplatná. Iba vopred merané úspory sú zdieľané medzi spoločnosťou BOGE a vami po vopred definované časové obdobie. Investičné riziko na vašej strane je preto minimálna.

Ocenená služba 4.0

Sklenená cena Diamondstar Award na tmavo modrom pozadí

Náš koncept služieb "Program neustáleho zlepšovania (CIP)" získal prestížne ocenenie Handelsblatt ako "Najlepšie riešenie pre priemyselné podnikanie 4.0".

5 ročná záruka BOGE

COMPRESSED GAS s.r.o.

Bošianska cesta 1127 /19
956 33 Chynorany

pobočky Stupava a Prešov

info@boge.sk

Otváracie hodiny:
7:00 - 16:30 pondelok - piatok

odkaz

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie